Additional information
| Light bulb | LED |
|---|---|
| Voltage input | 10-24V DC |
| Watt | 2W |
| Light color | Warm white |
| Color temperature | 3000K |
| Dimensions (LxWxH) | 368x61x20mm |
| Color | Black |
| Energy efficiency class | A |
| Light bulb | LED |
|---|---|
| Voltage input | 10-24V DC |
| Watt | 2W |
| Light color | Warm white |
| Color temperature | 3000K |
| Dimensions (LxWxH) | 368x61x20mm |
| Color | Black |
| Energy efficiency class | A |
Reviews
There are no reviews yet.